Inloggen
Nog niet geregistreerd? Schrijf nu in
ECO-job

25 jaar ECO-job! Specialist in Milieubanen

 

Een beter milieu begint bij ECO-job!

Contact
Snel zoeken
Bekijk alle vacatures

Maak kennis met..

...de mensen achter ECO-job. Het team van ECO-job bestaat uit jonge en gemotiveerde professionals die iedere dag voor je klaar staan.

Jeroen van de Kamp


Accountmanager - jkamp@ecojob.nl

 

Sjoerd Huijbregts


Accountmanager - shuijbregts@ecojob.nl

Nathalie van de Giesen

Recruiter - nvdgiesen@ecojob.nl

Joke Straathof


Operationeel manager - jstraathof@ecojob.nl

Joanna de Werk


Backoffice medewerker - jdwerk@ecojob.nl

Caroline Lakemeier

Daphne Verstegen

HR medewerker - dverstegen@ecojob.nl

Michael Happel


Online Marketeer - mhappel@ecojob.nl

René Menneken

Directie

Share

Facebook Twitter LinkedIN Google Plus Share
ECO NOVA B.V. gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close